Дотримання чистоти та порядку у будь-яких умовах завжди було на першому місці. Незважаючи на численність споруд, приміщень та великих промислових будівель, а також компаній, які пропонують клінінгові послуги в них, прибирання таких об'єктів є скрутною та клопіткою справою. Природно, що прагнення чистоти в масштабних приміщеннях спричинить суттєві фінансові витрати. І насамперед витратитись доведеться на прибиральний персонал.

Однак рішення все ж таки знайдено. Гумові килимки хоч і не повністю, але більшою мірою дозволяють впоратися із забрудненнями у великих приміщеннях та зберегти підлогові покриття від зношування. Особливо актуальними є гумові килими в дощову погоду або в зимовий період року, коли будь-який бруд з вулиці мимоволі стає «атрибутом внутрішнього інтер'єру».

Якщо вірити підрахункам, то укладання гумового килимка біля входу скорочує проникнення бруду до приміщення майже на 90%. Крім цього, гумові килимки дозволяють виключити випадки падіння людей на слизьких поверхнях, наприклад біля входу, так як вони можуть використовуватися як всередині, так і зовні приміщення.

Пропоновані виробниками гумові килими мають різну структуру поверхні, що дозволяє надійно захищати приміщення від бруду, вологи та піску. Деякі килимки мають комірчасту структуру і найчастіше використовуються в магазинах та на вулиці біля входу до приміщення. Деякі гумові килимки оснащені твердим ворсом, який очищає підошву взуття відвідувачів та запобігає проникненню пилу всередину приміщення.

У стандартному поданні килимки є овальним або прямокутним шматком полотна чорного кольору з брудозахисною функцією. Сучасна різноманітність форм і навіть малюнків на поверхні гумових килимків, а також багата кольорова гама дозволяють вибрати той виріб, який стане надійним захистом від бруду в приміщенні. Вартість гумових килимків порівняно не висока, а їхня користь стає відчутнішою з кожним днем все більше і більше.