Зварний решітчастий настил

Сьогодні зварний решітчастий настил є одним з найбільш популярних видів для підлогового покриття. Даний тип покриттів являє собою решітки, які складаються з декількох несучих (основних) сталевих смуг і зв'язуючих (додаткових) прутків, скріплених за допомогою контактного зварювання. Конструкція цього настилу передбачає досить високу стійкість до деформації та підвищену жорсткість. Зварний настил можна використовувати в погодних умовах різних регіонів.

Завдяки своїй підвищеній міцності, зварний решітчастий настил широко застосовується у багатьох сферах. У цивільному будівництві застосовується на формування основних покриттів, огорож, ходових містків, естакад, платформ, сходів. У торгових, адміністративних та офісних центрах такий настил використовується для створення систем, що захищають від бруду. Зварні решітки відмінно захищають від ковзання, а це важливо на об'єктах, які часто забруднені жирами або маслами. У приміщеннях, в яких висока вологість, вони застосовуються як захист від зледеніння.

Зварний ґратчастий настил має такі переваги:
1. висока несуча здатність;
2. підвищена жорсткість для скручування;
3. не потребує монтажу додаткових ребер жорсткості;
4. довговічність;
5. укладається навіть по несучих балках з немалими прольотами;
6. естетичний зовнішній вигляд.

Безпека експлуатації зварного настилу обумовлена ​​тим, що пазів або зазубрин на ньому немає. Він надзвичайно міцний, надійний, не піддається деформації. Він також не від'єднується при обробці в цеху, при використанні та з часом. Покриття гарячим цинком є ​​захистом настилу. Завдяки йому збільшується довговічність звареної решітки. Зварний решітчастий настил часто застосовується при будівництві платформ, при виготовленні різних трапів, при будівництві об'єктів для енергетичної області, складських і транспортних терміналів, при будові портових розвантажувальних зон, металоконструкцій, залізничних терміналів, мостів, естакад, шляхопроводів, пожежних сходів, а також та при будівництві майданчиків технічного обслуговування. Естетичний вигляд звареного ґратчастого настилу сприяє досить широкому застосуванню в оформленні інтер'єрів різних будівель. Він також використовується як декоративна прикраса. Найчастіше для оформлення фасадів будинків, сходових прольотів та вхідних груп або у ландшафтному дизайні.

Нині купити настил можна у багатьох магазинах, що спеціалізуються на будівельних матеріалах. Ціна залежить як від фірми-виробника, і від функціональних характеристик.

Активні фільтри