Щаблі сходові

Ступени

Щаблі сходові з решітчастого настилу виготовляються звареного або пресованого типу, з покриттям та без покриття гарячим цинком. Такі сходи з металевих решіток найчастіше використовуються в сходових конструкціях найрізноманітнішого призначення у цивільному та промисловому будівництві – як для зовнішніх пожежних сходів, так і для зведення сходів усередині житлового приміщення (наприклад, гвинтових сходів). Пресовані або зварні щаблі сходів з металевих решіток - універсальне рішення і для промислових, і для громадських, і для багатьох житлових об'єктів. Фактично застосування таких сходів обмежується виключно питаннями дизайну будівлі або приміщення, але не їх функціональністю. До сходових щаблів висуваються більш високі вимоги щодо безпеки руху, ніж до решітчастих настилів. Тому всі щаблі завжди мають додатковий кант із підвищеним захистом проти ковзання.

Властивості продукції.

Завдяки тому, що при виготовленні металевих сходів у якості основного матеріалу використовуються решітчасті настили, вони наділені рядом унікальних корисних властивостей, що дозволяють застосовувати продукцію для широкого спектру завдань у цивільному та промисловому будівництві. Можливість запобігання ковзанню, висока міцність, легкість монтажу зносостійкість, роблять цей продукт найбільш підходящим для спорудження сходів у цивільному та промисловому будівництві.

Де застосовують сходові щаблі з решітчастого настилу.

Найчастіше даний продукт використовується в сходових конструкціях на промислових об'єктах будь-яких галузей: хімічної, харчової, виробничої, та ін. Разом із сходами з решітчастого настилу можна замовити також напрямні опори, тобто оформити доставку повністю укомплектованих сходових маршів та провести монтаж безпосередньо на об'єкті. Завдяки високому рівню контролю якості на виробництві та при монтажі, наша продукція має гарну репутацію на ринку цивільного та промислового будівництва, відрізняється високою якістю, надійністю та тривалим терміном експлуатації.

Активні фільтри