Пісковловлювачі

Піскоуловлювачі/ Піскозбірники. Купити пісковловлювачі пластикові або бетонні - водовідвідні системи Gidrolica. Київ та Україна.

пісковловлювачіПісковловлювач - це та важлива проміжна ланка між зливовим відведенням та централною системою міської каналізації, яка допомагає уникнути засмічення системи піском, мулом та дрібним сміттям. 

Вода з вулиць потрапляє в зливові канали і потім у пісковловлювач. Виходи з піскоудовлювача знаходяться значно вище за рівень дна, що дає можливість бруду і сміттю осісти і не потрапляти в центральну каналізаційну систему.

Застосування піскоуловлювачів дозволяють з мінімальними витратами забезпечити піскоуловлювач бетоннийбезперебійне функціонування системи каналізації, уникнути засмічення. Обслуговування пісковловлювачів зводиться до контролю за рівнем осаду та періодичного їх очищення.

Пісковловлювач головним чином встановлюється на місці входу жолоба зливової каналізації в загальну каналізаційну систему, але можливі і менш глобальні варіанти застосування. Наприклад - встановлення пісковловлювача в приватних відсіках каналізації, які мають ризик потрапляння в систему піску та іншого сміття. Також затребуване це обладнання в очисних спорудах, де вони встановлюються перед каналами подачі води у відстійники.

Залежно від місця застосування та об'єму водної маси, що переробляється, використовуються різні за обсягом і матеріалом виготовлення пісковловлювачі. За матеріалом виготовлення це головним чином пластикові та бетонні пісковловлювачі, що застосовуються відповідно з пластиковими або бетонними водовідвідними жолобами (лотками). За обсягом перероблюваної води - від невеликих ємностей для систем з гідравлічним зрізом DN100, і до великих форм, які можуть вишиковуватися вглиб на кілька секцій, утворюючи своєрідну криницю для збору осаду, під системи з гідравлічним зрізом DN300.

Практика показує, що використання пісковловлювачів значно збільшує термін безперебійної експлуатації системи каналізації, а також дозволяє суттєво економити на ремонтно-відновлювальних роботах.

Наші фахівці нададуть професійну консультацію з Ваших питань та допоможуть підібрати найефективніші варіанти облаштування системи водовідведення для Вашого об'єкту.

Активні фільтри