Придверні системи для очищення взуття

Облаштування якісної та ефективної системи брудозахисту – один із найважливіших факторів забезпечення чистоти приміщень. Особливо це важливо для приміщень, які щодня відвідують сотні чи тисячі людей. Торгові центри, супермаркети, розважальні комплекси, криті стадіони, концертні холи та інші приміщення з високою відвідуваністю повинні мати максимальний захист від бруду, занесеного взуттям величезної кількості людей.

Добре зарекомендувала себе на сьогоднішній день триступенева система брудозахисту приміщень, в якій вхід до приміщення поділяється на три функціональні зони: ганок (вулиця), тамбур та вестибюль (хол).

Перший ступінь брудозахисту призначений для видалення з підошв великих фракцій забруднень і встановлюється в першій вхідній зоні - зазвичай це ганок. Як правило, тут використовуються сталеві решітки, встановлені в приямок, конструкція яких дозволяє пропускати великі фрагменти бруду та снігу через наскрізні отвори та конструктивні зазори в системах. А також алюмінієві решітки зі вставками з гуми, часто обладнані скребком.

Другий ступінь брудозахисту призначений для видалення з підошв взуття більш дрібних фракцій забруднень (піску, вологи тощо) і встановлюється у другій вхідній зоні - між зовнішніми та внутрішніми дверима вхідної групи - тамбур. Тут добре себе зарекомендували гумово-стільникові покриття або алюмінієві решітки зі вставками з текстилю та щетини.

Третій ступінь брудозахисту – завершальний етап очищення взуття, що збирає залишки вологи та пилу з підошв, і встановлюється у вестибюлі. Головним чином, брудозахисні покриття третього ступеня – це вологовбиральні килими на водонепроникній основі.

Як правило, при облаштуванні придверних систем для найбільш ефективного очищення взуття рекомендується передбачити не менше 6 кроків по брудозахисним покриттям.

Правильно встановлена ​​система брудозахисту з високою продуктивністю збиратиме бруд і вологу зі взуття відвідувачів і допоможе зберегти порядок та чистоту в приміщенні. Сучасні брудозахисні системи від ТМ Gidrolica продовжать термін експлуатації будь-якого підлогового покриття, що знизить витрати Вашої організації на прибирання, особливо в сезон дощів і снігу.

Активні фільтри