Зливові решітки

Зливові ґрати (дощові). Купити зливові решітки - водовідвідні системи Gidrolica - Київ та Україна.

Навіщо потрібні зливові решітки?

Зливові, водоприймальні, дощові решітки - все це різні назви одного елемента поверхневого водовідведення, головною метою якого є надійне закриття водовідвідних каналів. Усі дощові решітки приймають на себе великі механічні навантаження, знижуючи вплив на самі канали і цим продовжуючи їх термін служби. Залежно від матеріалу виготовлення та показника міцності, решітки відносяться до класу навантаження від А до F, який характеризує їхню здатність витримувати навантаження того чи іншого рівня. Не варто забувати і про декоративну цінність цього елемента системи поверхневого водовідведення, оскільки завдяки йому навіть не дуже приємний бетонний канал зможе легко увійти в загальну атмосферу ландшафту.

Основні функції зливових решіток:

  • Захисна (надійно захищають від попадання великого сміття до каналу). Осередки решітки безперешкодно пропускають вологу, затримуючи при цьому сміття, листя, гілки.
  • Декоративна (решітки чудово вписуються в загальний вигляд місцевості, прикрашаючи собою навіть не надто красиві бетонні чи пластикові канали).
  • Практична (завдяки решіткам у місці проходження каналу можуть спокійно гуляти люди, тварини чи їздити автомобілі).

Переваги та недоліки решіток з різних матеріалів

Сучасні технології дозволяють виготовляти зливові решітки із чавуну, нержавіючої сталі, міцного пластику або навіть міді. Найбільш міцні і надійні з них - чавунні решітки, здатні витримувати максимальні навантаження і використовуються в місцях інтенсивного руху автотранспорту, на вантажних терміналах та ін. які можуть витримувати максимальні механічні навантаження. У пішохідних зонах найчастіше застосовуються решітки із міцного пластику – досить надійний, економічний і при цьому зовні привабливий варіант. На підприємствах харчової промисловості використовуються стійкі до агресивного середовища решітки із нержавіючої або оцинкованої сталі. Кожен вид матеріалу має свої переваги та призначений для використання у певних умовах.

Наші спеціалісти нададуть професійну допомогу у підборі оптимального варіанта водоприймальних решіток для будь-якого об'єкта будівництва.

Активні фільтри