Дощеприймачі

Дощеприймач забезпечує надійний захист від поверхневих вод як у безпосередній близькості від фундаменту, так і на ділянці. У першому випадку дощеприймач встановлюється в комплексі з іншими елементами зливової каналізації і призначений головним чином для збору води з покрівлі будівель, а в другому - як основний функціональний пристрій в точковому водовідведення.

Пластиковий дощеприймач.

Пластиковий дощеприймач використовується для точкового збирання дощової води з поверхні, а також з покрівлі будівель. Він виготовляється з високоякісного адаптованого пластику та здатний витримувати переїзд автомобілем. Дощеприймач є невеликою ємністю, яка має відводи для якісного його приєднання до зливової каналізації. Оскільки разом з водою в дощеприймач неминуче потрапляє дрібне сміття, додатково рекомендується встановлювати спеціальні сифонні перегородки, що служать для запобігання появі неприємних запахів з каналізації, а також відерце для збору сміття, яке періодично слід очищати.

За необхідності можна наростити висоту пластикового дощеприймача, встановлюючи пластикові бокси один на одного. Так можна зібрати цілу ревізійну криницю, яка прослужить дуже довго. Дощеприймачі випускаються різних розмірів та кольорів. Зверху дощеприймач закривається декоративними решітками, які виготовляють із високоміцного чи оцинкованого чавуну, простої чи оцинкованої сталі, або ж із адаптованого пластику. Ці решітки також якісно перешкоджають попаданню вже значнішого за розмірами сміття у водовідведення.

Чавунний дощеприймач.

Використання чавунної решітки дозволяє використовувати цей вид дощеприймачів у зоні із середньою інтенсивністю автомобільного руху, оскільки він здатний витримати навантаження аж до 12 тонн.

Активні фільтри