Газонна решітка

Газові решітки для екопаркування. Купити пластикові газонні решітки (ціна). Gidrolica

Пластикові газонні решітки

Пластикові газонні решітки дозволяють надати акуратного та красивого вигляду галявинам, парковкам та газонам. Вони чудово замінюють тверде покриття, допомагаючи облаштуванню прибудинкових та офісних екопаркувань для легкового автотранспорту, зберігають рослинний покрив газонів, зміцнюють трав'яні покриття спортивних полів.

Виготовляються решітки з поліетилену високого тиску, мають комірчасту структуру і найчастіше розфарбовані в зелений або чорний колір. У комірки, залежно від панорами місцевості, можна засипати декоративний гравій.

Як правило, газонні решітки використовуються для зміцнення або закладки газонів, озеленення укосів. Комірчаста структура пластикової решітки дуже добре закріплює коріння пророслої трави. Газонна решітка застосовується як для плоских рельєфів, так і для зміцнення схилів, нахил яких може складати до 20 градусів.

Що дає пластикова газонна решітка:

- газонна решітка має хороші дренуючі властивості;
- добре захищає грунт від ерозії;
- пластикова решітка стійка до корозії та сонячних променів;
- екологічно безпечна;
- витримує навантаження до 20 тн/м 2;
- дозволяє зберегти зелений трав'яний покрив у зонах навантаження - сприяє озеленення;
- вартість газонної решітки значно менша, ніж бруківки або асфальту.

Газонна решітка допоможе створити гарний трав'яний покрив для зон відпочинку, ігрових майданчиків, а також громадських місць, де передбачається постійна активність.

Також варто зазначити, що газонні решітки ефективно вирішують проблему з кротами. Завдяки комірчастій структурі вона перекриває доступ шкідникам на поверхню і через деякий час вони залишають територію.

Наші фахівці нададуть Вам консультацію щодо вибору та встановлення газонної решітки для Вашої ділянки, а служба логістики - швидко доставить у будь-який регіон.

Активні фільтри