Пресований решітчастий настил

Пресований решітчастий настил - виготовляється методом холодного запресування сполучних смуг у несучі смуги з маловуглецевої сталі з покриттям гарячим цинком або без нього. Також решітчастий настил може бути виготовлений із нержавіючої сталі, або алюмінію. Вироби з решітчастого настилу багатофункціональні та використовуються для підлогових покриттів, сходових сходів, стелажів, огорож, підвісних елементів дахів, містків у промзонах, систем водовідведення у хімічній та харчовій промисловості.

При виготовленні пресованих решіток використовується дуже високий тиск (більше 100 т), що забезпечує високу міцність виробів. Ця технологія гарантує надійність та монолітність конструкції. Щоб уникнути окислювальних процесів, решітки покриваються хромом або цинком.

Завдяки багатофункціональності, легкості, низькій вартості та простоті монтажу, решітчастий настил отримав широке застосування як у приватному, так і в промисловому секторі. Безперечними перевагами преснастилу перед іншими матеріалами є його вентиляція та світлопроникність, що робить його незамінним у складському господарстві. Наприклад, стелажі з решітки дуже міцні, зносостійкі і забезпечують хороший огляд товарів, що зберігаються на них.

Гратчастий настил широко використовується і в автосервісах - як для різних будівельних конструкцій, так і для внутрішніх робіт: виготовлення підлоги, стелажів. Конструкція решітки забезпечує надійне зчеплення підошв взуття або гуми автомобіля навіть за мокрої погоди та обмерзання. До того ж є спеціальний вид решіток, на яких передбачені насічки проти ковзання. Способи кріплення преснастилу залежать від типу опорних конструкцій, на яких він розташований. Кращий матеріал для компонентів кріплення – нержавіюча сталь. Вона не піддається корозії і має високу зносостійкість, що робить її найбільш придатною для використання в будь-яких погодних умовах. Найпоширеніше кріплення настилу – за допомогою саморіза зі скобою. Він має низьку вартість та дозволяє швидко виконувати монтаж. З'єднання настилу між собою здійснюється за допомогою стандартного кріплення, що включає скобу з болтом М8х60 зверху і нижню частину затиску з гайкою М. Для монтажу преснастилу на великій висоті і в місцях, де можливий зсув конструкції, застосовується подвійне кріплення.

Активні фільтри