Протиковзні накладки на сходинки

Сходи - важливий елемент практично будь-якої сучасної будівлі - від приватного будинку та до промислового об'єкту. У той же час - це зона підвищеної травмонебезпечності і дуже важливо забезпечити безпеку сходів як при вході в будинок, так і всередині нього.

Застосування протиковзких накладок або стрічок (елементів антиковзання) на щаблі вже давно є обов'язковою умовою облаштування безпечних сходів, що дозволяє звести фактори ризику до мінімуму.

Протиковзні елементи для сходів можуть бути кількох видів:

- Протиковзні накладки з алюмінієвого профілю з гумовими вставками.

- Самоклеючі протиковзкі стрічки

- Гумові накладки-килимки.

Окрім функції зниження травмонебезпеки, елементи антиковзання також виконують функцію захисту краю ступенів від стирання та руйнування, що значно підвищує термін служби сходів загалом. Цю функцію чудово виконують кутові протиковзні накладки, спеціально розроблені для цієї мети.

Найнебезпечнішими місцями сходів вважаються край та середня частина сходинки, на яку ми найчастіше наступаємо, а також місця сходових поворотів, тому в алюмінієвому профілі антиковзних накладок застосовуються гумові вставки, що забезпечують надійне зчеплення з підошвами взуття.

Залежно від передбачуваного навантаження на сходи, можна підібрати одинарні або подвійні протиковзкі накладки, що мають дві гумові вставки в алюмінієвому профілі і розраховані для сходів у місцях з великою прохідністю.

Крім того, протиковзкі накладки - елемент декору, що підкреслює і робить більш помітною та стильною лінію сходів.

Протиковзкі накладки на щаблі незамінні в негоду, коли сходи стають вологими і слизькими, покриваються вологою, брудом, або зледеніють. Крім захисту від падіння вони також служать для захисту від бруду, рифленими елементами зчищаючи його з підошв взуття.

Активні фільтри