Геотекстиль

Ширина полотна 1,5-2,2 м, довжина в рулоні - 100 м, склад сировини - 100% поліефір.

Геотекстиль  80Геотекстиль  80

Геотекстиль  80Геотекстиль  80

Геотекстиль це особливий вид текстильного матеріалу, який ідеально підходить для застосування в якості розділового шару в будівельних та дорожніх роботах, а також при зміцненні укосів та схилів. Він буває як синтетичного, так і природного походження. Геотекстиль і виготовляють із поліпропіленового або поліефірного волокна (поліестеру). При його виробництві використовуються способи голкопробування або гідроскріплення, за рахунок чого полотно виходить водопроникним. Також використовується каландрування з термофіксацією, яке підвищує міцність матеріалу

Геотекстиль включає дві великі підгрупи: неткане полотно і геотканину.
Перша група відрізняється тим, що полімери скріплені за допомогою температурного або механічного впливу. А геотканина - це полімери, скріплені плетінням (зазвичай під прямим кутом). Геотекстиль має високу стійкість до вологи та активних хімічних сполук, у тому числі кислот і лугів. Не схильний до гниття, впливу грибків, плісняви, комах і гризунів. Має високу міцність на розрив, розтягування та проколювання, за рахунок чого успішно протистоїть корінням та паросткам рослин. Не намокає, внаслідок чого при укладанні у сиру погоду рулони не збільшують свою вагу.

Сфери використання цього матеріалу дуже великі і залежить від властивостей полімерів. Матеріал використовують як розділовий шар між гравієм, піском або іншими частинками для попередження їх змішування, як шар-фільтр при організації дренажних систем і при обмотці водовідвідних труб, як коренепереривний шар, а також для захисту гідроізоляції від механічних впливів. Найпоширеніше на сьогоднішній день застосування геотекстилю - це поділ ґрунту та фільтрація. Все дуже просто. Ці полімери не пропускають воду. Тобто основна частина дощової води та поливної води буде накопичуватися між геотканиною та поверхнею землі. Це дуже підходить для посушливих районів.

Високою міцністю матеріалу обумовлено широке застосування геотекстилю в шосейному та залізничному будівництві. Він є ідеальним роздільником між різними шарами, наприклад, піску та щебеню. За рахунок його використання виключається змішування шарів, що суттєво зменшує витрату будматеріалів та збільшує міцність конструкції. Аналогічно може застосовуватися для укладання доріжок з плитки.

Геотекстиль успішно застосовується для створення дамб, гребель, штучних водойм. Висока армуюча здатність матеріалу дозволяє забезпечити зміцнення скосів, берегів, а також захистити від механічних пошкоджень водонепроникні мембрани, що укладаються на дно ставків або водосховищ.

Важливою якістю геотекстилю є його добрі обмежувальні властивості. Окрім вже описаного застосування у будівництві, матеріал може також використовуватися на дачних або присадибних ділянках для поділу місцевого збідненого та привізного збагаченого ґрунтів, перешкоджаючи їх змішуванню.

Рулони геотекстилю застосовуються також як захист рослин і для покриття теплиць. В останньому випадку використовується спеціальний матеріал, який протистоїть ультрафіолетовому випромінюванню.

Чудові фізичні характеристики геотекстилю зумовили його широке застосування:

  • у дренажних системах, для відведення стічних та ґрунтових вод, фільтрації;
  • у гідротехнічному будівництві, при створенні дамб та дна штучних водойм;
  • з метою зміцнення ґрунтів, укосів, берегів;
  • для поділу шарів ґрунту;
  • у залізничному та автодорожньому будівництві, при зведенні шосе, насипів, магістралей;
  • у присадибних та фермерських господарствах;
  • для благоустрою території та землеустрою;
  • при будівництві фундаментів та покрівель.

Геотканину використовують для створення ландшафту. Наприклад, зміцнення доріжок чи обмеження зростання коренів рослин. Так один шар геотканини можна закріпити навколо дерева, залишивши місце для того, щоб воно росло вглиб. Коріння дерева зростатиме під землею.

Останнім часом геотканини стали використовувати при прокладанні трубопроводів. Вони можуть захистити безпосередньо трубу від багатьох негативних впливів: коріння рослин, ґрунтових вод (особливо важливо при підвищеному/зниженому рівні pH) та інших.

Щоб отримати консультацію щодо вибору геотекстилю (геотканини) або Вам потрібно розрахувати вартість геотекстилю для Вашої ділянки - зателефонуйте нашим менеджерам за будь-яким з телефонів: (044) 561-05-21 (044) 566-31-62

Щоб переглянути актуальні ціни на геотекстиль та геотканину - скачайте наш прайс.

У нас Ви можете купити геотекстиль з доставкою по Києву та Україні.

Активні фільтри