Пластикові системи - це шанс організувати ультрасучасний дренаж на територіях різних типів. Саме такі канали не дозволять Вам витратити багато часу на транспортування та потенційний монтаж.

У чому переваги пластикової системи?

Прекрасна водовідвідна система пластикових каналів, яка включає спеціальні лотки і жолоба має певні переваги, якщо порівнювати її з бетонним аналогом. Насамперед пластикові канали можуть похвалитися маленькою масою, що дозволяє спокійно доставити їх у потрібне місце, не витрачаючи значних зусиль. Навіть у тому випадку, якщо Ваш котедж чи особняк знаходиться за сотню кілометрів від міста, Ви без проблем доставите легкі пластикові системи.

Друга перевага - монтаж настільки легкий, що навіть банальні дилетанти можуть дозволити собі його здійснити, після чого самостійно змінювати довжину жолоба, розрізавши його у певному місці. Така дія з бетонним аналогом просто неможлива, а пластик легко піддається новим змінам.

Третій плюс - довговічність і самих каналів, і їхніх дрібних деталей. Навіть водовідвідні лотки прослужать не один сезон.

Таким чином, Ви заощаджуєте свій час, не витрачаючи його на тривалий монтаж, фінансові витрати на дорогі бетонні системи та отримуєте чудовий елемент ландшафту.

Експерти відзначають ще одну перевагу пластикових каналів у порівнянні з бетонними – високий рівень пропускної здатності. Адже поверхня кожного пластикового жолоба гладкіша. При маленькій вазі, пластикові канали надійні, пружні і в міру жорсткі, внаслідок чого можуть дозволити собі витримувати велике навантаження.

Виготовляють пластикові системи зі спеціального морозостійкого пропілену, в результаті чого їх використовують навіть у північних регіонах. Крім того, матеріал дуже міцний і дозволить протидіяти механічним подразникам, переносити ультрафіолетове випромінювання та витримувати надто великі навантаження.