Пластикові лотки

Пластикові лотки, жолоби (ринви). Пластикові канали - водовідвідні системи Gidrolica

Пластикові лотки (жолоби, канали) ТМ "GIDROLICA" виготовляються з морозостійкого поліпропілену високої міцності. Їхня популярність зростає з кожним днем ​​і сьогодні пластикове водовідведення застосовується не тільки в зонах руху пішоходів і легкових автомобілів, а й у місцях з інтенсивною експлуатацією важкого вантажного транспорту. Добре зарекомендували себе пластикові лотки на АЗС, транспортних терміналах, парковках автотранспорту, у промисловому та дорожньому будівництві, будучи вигідною альтернативою водовідвідним лоткам з більш важких матеріалів.

Пластикові лотки дуже зручні та економічно вигідні, вони швидко монтуються, їх можна стикувати відразу в кількох місцях, обрізати під потрібним кутом при складанні складних конфігурацій системи водовідведення.

До пластикових лотків виготовляється ціла низка зливових решіток з різних матеріалів, що мають різні класи навантажень, що важливо при облаштуванні систем водовідведення для різних об'єктів та умов експлуатації. Пластикові лотки можуть комплектуватися спеціальними насадками, які перешкоджають стирання країв каналу і значно подовжують термін служби системи водовідведення. 

Крім цього, пластикові лотки стійкі до агресивного середовища, не схильні до корозії від постійного зіткнення з водою і знебарвлення на сонці. Вони мають хороші звукоізолюючі якості, не поглинають вологу і перешкоджають утворенню зледеніння на поверхні, а також стійкі до широкого діапазону температур, довговічні.

Замовте зараз!

Фахівці нашої компанії допоможуть правильно підібрати пластикові лотки та аксесуари для облаштування ефективної системи водовідведення на Вашій ділянці будівництва. Якісна зливова каналізація забезпечить довговічність ландшафту місцевості, дорожніх покриттів, фундаментів будівель і споруд, сухість підвальних приміщень.

Активні фільтри