Полімерпіщані системи або водостоки – це композиція з ультрасучасних полімерів та традиційного піску, який у даному випадку використовується як банальний наповнювач. Як їх роблять?

Технологія геніально проста - прекрасні полімерні суміші додають у певну частку очищеного піску, після чого їх розігрівають на високій температурі і піддають впливу преса. В результаті таких дій отримують спеціалізовані полімерпіщані жолоби, які мають значно кращі характеристики та багато переваг у порівнянні з виробами, виготовленими з інших відомих матеріалів. При цьому ціна на такі лотки залишається на доступному рівні.

Полімерпіщані системи чудово підійдуть для створення дренажної системи в зонах навантаження від 1 до 25 тонн (найчастіше їх використовують на автостоянках, популярних підземних парковках, територіях у центрі міста, поблизу розважальних центрів).

Переваги полімерпіщаних систем:

1. Чудова міцність до ударів.

2. Надзвичайно велика зносостійкість - у процесі використання такі канали практично не схильні до жодного зносу (експерти називають їх практично вічними).

3. Чудова морозостійкість дозволяє жолобам служити довгий час навіть за постійної пікової навантаження низькою температурою.

4. Вага значно менша, ніж у аналогів.

5. Низький рівень водопоглинання (менше 0,3%), що дозволяє воді потрапляти у структуру системи.

6. Легкий монтаж, якому будуть раді навіть далекі від будівництва люди.

7. Стійкість до агресивних умов довкілля.

8. Максимально низьке стирання.

9. Надзвичайно висока пропускна здатність дозволяє швидко вивести зливову воду.

10. Легкість при укладанні каналів безперечна.

11. Легкість транспортування.

12. Доступність, яку легко пояснити невеликою собівартістю протягом усього процесу виробництва. Зокрема, аналогічні системи з інших матеріалів можуть бути значно дорожчими, але ніколи не запропонують користувачам настільки багато переваг.