Пластикові люки необхідні для монтажу в каналізаційних чи водопровідних мережах та інших місцях, де передбачається проїзд вантажного і легкового транспорту, наприклад, на тротуарах і газонах. На відміну від люку з чавуну або металу, люк каналізаційний полімерний має безліч переваг.

По-перше, він легкий.

По-друге, має значний експлуатаційний термін.

По-третє, подібні люки стійкі до температурних перепадів.

Крім перерахованих переваг, пластикові каналізаційні люки, бувають різних кольорів, причому вони стійкі до втрати кольору. Більшість користувачів визначальним фактором на користь подібних люків вважають їхню відносно низьку вартість. Полімерні каналізаційні люки абсолютно безпечні, також їх не приймають у пунктах прийому металобрухту, отже ризик розкрадання зведений практично до нульової позначки.

Недоліки пластикових каналізаційних люків полягають у тому, що їх не можна застосовувати на автомобільних дорогах, оскільки вони не призначені для великих навантажень. Сьогодні для виготовлення пластикових люків використовується найновіший композитний матеріал – премікс. Даний матеріал є термореактивним, а його склад входять такі елементи, як поліефірні смоли, скловолокно і наповнювач, що складається з кальциту. Люки виготовляються із застосуванням методу гарячого пресування.

Усі каналізаційні люки із пластику підлягають вторинній переробці, а це, у свою чергу, досить вигідно та зручно. У конструкцію захисних кришок входять спеціальні водовідвідні канали, завдання яких - припинити попадання дощової води в каналізацію.

Сьогодні більша частина подібних люків випускається у двох кольорах: зелені та чорні. У випадку, коли потрібно закрити каналізаційну криницю, яка розташована в саду або на газоні, варто вибрати люк у зеленому кольорі. Чорні каналізаційні люки, виконані з полімеру, добре поєднуються з кольоровою або сірою тротуарною плиткою, площадками, засипаними піском або гравієм, а також з асфальтовим покриттям.

У нашому інтернет магазині ви можете купити люки пластикові каналізаційні різних кольорів, із замикаючим пристроєм та звичайні. Подивитись каталог пластикових люків