Статистичні дані свідчать, що найнебезпечнішим приміщенням щодо отримання травм є ванна кімната. Це зовсім не дивно, адже на мокрій підлозі можна легко посковзнутися. Як же убезпечити себе та свою сім'ю? Рішення однозначне – слід купити протиковзкий килимок, мінімізувавши ризики.

Крім того, такі вироби знаходять широке застосування у місцях великого скупчення людей та у приміщеннях загального користування з підвищеним ступенем вологості (басейни, сауни, лазні). Протиковзкий профіль також використовується на небезпечних ділянках, таких як сходи, пороги.

Нині дуже популярні протиковзні килимки зі спіненого ПВХ. Продаються вони у вигляді окремих виробів чи у рулонах, тобто їх можна купувати на метри, залежно від необхідних розмірів. Вироби з «пінки» не ковзають, чудово миються, до того ж виробники випускають різноманітні кольори, візерунки, малюнки.

Прекрасна знахідка – гумовий протиковзкий килимок, адже він забезпечує надійний захист від випадкового падіння під час прийому гігієнічних водних процедур під душем. Добре, коли килимок має присоски, тоді можна не боятися, що виріб зрушить з місця. Більше того, догляд за такими килимками дуже простий, оскільки потрібно промити їх під напором води та просушити.

Щетинисті протиковзкі покриття виготовляються з міцних, гнучких матеріалів, наприклад, з гуми та полівінілхлориду. Вони приємні на дотик, мають естетичний зовнішній вигляд і запобігають ковзанню, присмоктуючи до поверхні підлоги. До речі, подібні килимки можуть використовуватися і у самій ванній: спочатку виріб поміщається на дно ванної кімнати, потім туди набирається вода і килимок притискається. Зрештою, безпека під час купання гарантована.

Плюс до всього, всі протиковзкі килимки повинні мати ряд позитивних характеристик:

  • тривалий термін експлуатації;
  • легкість у догляді;
  • стійкість до забруднення;
  • збереження початкового вигляду протягом тривалого періоду.

 

Звичайно, найголовніше - протиковзкі параметри, тому якість виготовлення килимків має бути на висоті!