Вхідний килимок є головним атрибутом під час відвідування будь-якого будинку чи офісу, має значущість подібну навіть до вхідних дверей. Підходять для використання як усередині приміщень, так і зовні. Килимки використовуються для захисту покриття підлоги від пошкоджень у коридорах та передпокоях. Вони вбирають велику частину вуличного бруду і вологи, зберігаючи таким чином повітря чистим від пилу, водночас будучи прекрасним доповненням дизайну інтер'єру.

Як помічено в більшості випадків покриття підлоги швидко приходить у непридатність і втрачає зовнішній вигляд за кілька метрів від входу в приміщення. Для запобігання цьому застосовуються вхідні килимки, тому що на взуттєвих підошвах відвідувачів заноситься велика кількість піску, пилу та бруду, а пісок є дуже твердим і здатний пошкодити поверхню підлоги.

Завдяки стійкості деяких видів килимків до дії грибків та плісняви відбувається покращення мікроклімату житла. Використовуючи брудозахисні килимки, є можливість збереження часу, засобів та сил на прибирання приміщень.

Вхідні килимки бувають різних видів і можуть виготовлятися з різних видів матеріалів: поліестерів, поліприленів, а також бамбукові та ін. Бувають гумові, ворсові та пористі. Навіть якщо на вулиці стоїть суха погода і немає дощу або снігу, комірчасті килимки за допомогою спеціальних отворів здатні поглинати дрібний пил та сміття з вулиці. Деякі вхідні килимки випускаються на основі натурального каучуку, який є стійким та довговічним матеріалом та здатний витримувати дію перепадів температур від -40 до +40 градусів.

Також є моделі з гумовою окантовкою, що перешкоджає ковзанню килимка на поверхні підлоги. Крім того вони здатні миттєво вбирати величезну кількість бруду та вологи, після чого швидко висихають. Їх легко чистити за допомогою пилососа або прати у машині.

Отже, застосування вхідних килимків позбавить вас одразу від кількох проблем: заощадить гроші на прибирання та ремонт, зробить мінімальним ризик падіння на мокрій слизькій підлозі, надасть естетичного зовнішнього вигляду приміщенню.