Брудозахисні килимки використовуються у вестибюлі, біля входів до кабінетів, готелів, магазинів, у коридорах, біля входу до будинку, квартири, ліфтів, на балконі і є завершальним кроком у дієвій системі захисту від бруду, піску та води. Залежно від інтенсивності ходіння та від площі приміщення їх розміри можуть змінюватись.

брудозахисні килимки та килимиУтримувати велике приміщення у чистоті нелегко. 80% пилу та бруду в приміщення приносяться з вулиці на взутті. На сьогодні більш дієвим варіантом захисту є саме цей варіант килимів.

Брудозахисні килими краще підбирати для кожного окремого приміщення персонально. Вибір залежатиме від кількості відвідувачів (великий готель, невеликий кабінет), від навантаження на килимки (провіз візків з одягом, товарами), від форми приміщення, входу або всієї будівлі і т.д.

Брудопоглинаючі килими використовують практично у всіх приміщеннях, включаючи заміські будинки, квартири, кабінети, школи, поліклініки та лікарні. Завдяки своїй структурі вони здатні надійно утримувати бруд і воду, а також добре очищати підошву взуття.

Брудозахисні килимки надають можливість зменшити необхідність прибирання приміщення, економити близько 30 відсотків вартості послуг клінінгового персоналу, а також зберегти в хорошому стані інтер'єр протягом тривалого часу.

Також брудозахисний килимок може не тільки перешкоджати забрудненню покриття підлоги, але і зберегти його цілісність і функціональність. Поглинається ним пил є свого роду абразивами, які сильно зношують поверхню покриття для підлоги, навіть самий якісний і зносостійкий матеріал не витримає постійного контакту з піском, вологою і пилом.

Крім своїх чисельних переваг брудопоглинаючі гумові килимки мають ще одну важливу властивість. Вони здатні суттєво зменшити можливість отримання травм – таке покриття не допустить ковзання, що відбувається на мокрому та слизькому покритті дуже часто..

Купуючи брудозахисні килими можна зберегти час, заощадити кошти та вберегти людей.

У нашому магазині ви можете підібрати собі брудозахисні килимки та килими будь-якого розміру, кольору та дизайну. У нас є гумові килимки з ворсом та звичайні придверні килимки. Подивіться всі елементи брудозахисту третього ступеня, щоб обрати. Наші менеджери готові допомогти вам підібрати правильний брудозахисний килимок, який вирішить проблему бруду в приміщенні. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені!