Килимки для порога, для дитячої кімнати, для офісу, для ванної та багато іншого. Якщо раніше для людства були відомі тільки килими з малюнком, що укладаються поверх лінолеуму, то сьогодні завдяки використанню сучасних технологій масштабно розвивається виробництво килимків найвищої якості. І саме таку висококласну продукцію можна знайти на сторінках нашого інтернет-магазину.

Сьогодні килимки можна зарахувати як до товарів для офісу, так і для дому. Вони виготовляються з різних матеріалів. Наприклад, якщо йдеться про дитячу кімнату, то килимок, на якому будуть грати діти, виготовляється зі спіненого полімерного матеріалу або рослинних продуктів, наприклад, бамбуку.

Бамбук - чистий природний матеріал, що не викликає алергію. Килимки з бамбуку чудово вписуються в інтер'єр, а любителі йоги використовують їх для медитації. Якщо йдеться про вхідні килимки, то в процесі виробництва використовується поліпропілен на гумовій основі. Ці моделі добре вбирають воду та очищають взуття від бруду.

Основне завдання килимків – захищати покриття для підлоги від пошкоджень. Їх часто застосовують у місцях, де сконцентрована велика активність, поряд із комп'ютерним столом або перед каміном. Килимки суттєво збільшують термін експлуатації підлогового покриття, чи це паркет чи ламінат, бездоганний вигляд Вашої підлоги буде радувати Вас довгий час.

Останнім часом особливу популярність набирають захисні килимки для підлоги. До їх основних переваг можна перерахувати:

  • деякі моделі мають прозору основу, що робить їх непомітними;
  • поверхня килимка не піддається змінам навіть під впливом сонячних променів;
  • захищають підлогу від подряпин, особливо коли йдеться про стільці на коліщатку;
  • прекрасно вписуються в будь-який інтер'єр.

 

Використовуючи килимки, можна не тільки прикрасити приміщення, але й приховати деякі дефекти. Пару яскравих акцентів і Ваша кімната зміниться. До того ж, килимки зручні у застосуванні, легко миються, видалити плями можна простим миючим засобом. При правильному догляді наші килимки прослужать Вам довгі роки.