Модульні гумові покриття застосовуються для захисту основних покриттів для підлоги від бруду або для покриття підлог у виробничих приміщеннях. Вони представляють собою плити з міцного пластику стійкого до різних «агресивних» середовищ, таких як бензин, масло і так далі.

Висока міцність матеріалу, а також досить велика товщина плиток (до 7 міліметрів) забезпечують модульному покриттю високу міцність, що дозволяє витримувати значні навантаження, наприклад, як переміщення на вальцях верстатів і агрегатів або рух навантажувачів на шипованій гумі. Крім цього матеріал, з якого робиться модульне покриття, має властивості електроізоляції, що значно підвищує рівень безпеки при використанні його в промислових приміщеннях. Стійкість до зовнішніх факторів дозволяє застосовувати такий тип покриття не тільки у приміщенні, а й на вулиці.

До головних переваг модульного брудозахисного покриття можна віднести порівняно невисоку вартість та простоту монтажу. Елементи гумового покриття для підлоги кріпляться між собою за рахунок спеціальних кріплень типу «ластівчин хвіст». На відміну від більшості покриттів для підлоги, які можна укладати тільки на горизонтальну поверхню, даний вид може бути укладений навіть на поверхню з ухилом. Кріплення дозволяють не тільки здійснити простий монтаж, а й у разі потреби розібрати покриття та перенести його в інше приміщення. У разі пошкодження одного з елементів без проблем можна здійснити його заміну, що значно спрощує ремонт та знижує його вартість.

Гумове покриття застосовується для захисту від бруду та зайвої вологи. Гумові килимові покриття часто застосовуються на входах у супермаркети та торгові центри та у різноманітних технічних зонах. Також існує спеціальний вид підлогового покриття для басейнів. Маючи всі переваги промислових модульних покриттів, таких як міцність, стійкість до зовнішніх факторів і невисоку ціну, брудозахисний тип покриття завдяки своїй пористій структурі здатний затримувати бруд і зайву вологу і перешкоджати її потраплянню в «чисті» приміщення. Завдяки цьому значно простіше підтримувати чистоту та завдяки більш рідкісному застосуванню агресивних миючих засобів значно продовжується термін служби основного покриття для підлоги.

Гумові килимові покриття та модульні покриття в нашому магазині: