Для облаштування міцної дренажної системи на будівельному об'єкті різного призначення та будь-якого масштабу, а також із зоною навантаження не більше 25 тонн, потрібні сучасні полімерпіщані канали. Дані канали, у повсякденному житті їх ще називають водостоками і жолобами, користуються великою популярністю через величезну кількість переваг, серед яких такі:

1. Під час монтажу не вимагають складної обробки. Якщо постаратися, то порізати їх можна навіть звичайною ножівкою, а порізати за допомогою болгарки і зовсім не важко;
2. Вага їх у 2 рази менша, ніж вага каналів бетонних;
3. Через високу міцність їм не страшні ні удари, ні стискування;
4. Дуже стійкі до будь-яких природних умов. Матеріал відмінно переносить різкі перепади добових перепадів температур, особливо в зимовий період;
5. Не вимагають особливих зусиль у встановленні та монтажі;
6. Низький рівень водопоглинання;
7. Високий рівень зносостійкості – практично вічні.

Завдяки ряду переваг полімерпіщані канали найчастіше використовують при будівництві підземних парковок, автостоянок, паркових зон, багатофункціональних розважальних центрів, а також територій, що належать до великих бізнес-центрів та офісів.

В якості наповнювачів для них використовується пісок і полімери. Останнім часом у будівництві почастішало використання як штучних, так і природних полімерів: саме полімерна хімія є одним із головних джерел інновацій у будівництві.

З полімерів створюють конструкційні та оздоблювальні матеріали, а також виготовляють лакофарбові та захисні вироби. Але головна перевага полімерів у тому, що їх застосовують для зміни якостей базових матеріалів, що використовуються для зведення фундаментів, будівель та різних споруд.

Для створення каналів полімери перемішують з очищеним піском до утворення однорідної маси, потім отриману суміш розігрівають і пресують. Зрештою отримують водостоки високої якості як за експлуатаційними, так і технічними характеристиками.