Мілкосидячі канали - це відмінний варіант організації дренажної системи. Вони бувають різних типів.

Мілкосидячі бетонні канали
Для місцевості, де поверхневих вод небагато, рекомендують використовувати мілкосидячі бетонні канали. Вони також успішно застосовуються при організації водовідведення на автостоянках, підземних гаражах, територіях з кам'янистим грунтом і пішохідних зонах.

Пластикові мілкосидячі канали
Якщо ж вам необхідно створити надійне і ефективне водовідведення, але особливості грунту не дозволяють встановити канали звичайних розмірів, тоді найкраще скористатися мілкосидячими пластиковими каналами. Завдяки маленькій глибині, пластикові канали цієї категорії прості у монтажі та їх можна використовувати на багаторівневих та підземних паркінгах.

Виготовляють пластикові канали з маленькою глибиною закладення із міцного пластику з хорошими фізико-механічними показниками. Пластикові мілкосидячі канали можуть експлуатуватися в різних погодних умовах і піддаватися впливу тиску величиною до 12.5 тонн. Висока хімічна стійкість матеріалу дозволяє використовувати канали цього для облаштування зливової каналізації чи лінійного водовідведення біля підприємств, які займаються хімічної промисловістю.

В даний час випускаються такі типи мілкосидячих пластикових каналів:

Мілкосидячий пластиковий канал.

Жолоби цієї категорії мають невелику глибину - 60мм, що дозволяє використовувати їх при організації водовідведення на різних ділянках, де обмежена глибина установки каналів. У каналах передбачено створення отвору для з'єднання з каналізаційними трубами з використанням спеціального патрубка або без нього.

Мілкосидячий пластиковий канал у зборі.

Такий канал комплектується спеціальною сіткою оцинкованою, стійкою до стирання та корозії. Ці канали мають широке застосування на тротуарах, пішохідних зонах та інших місцях з невеликою кількістю стічних вод. Дрібний пластиковий канал з металевою або пластиковою сіткою допоможе зробити дешевий і дієвий водовідведення на ділянках з маленьким навантаженням.