Дренажні системи важко переоцінити

Дренажні системи - чудове рішення поверхневого водовідведення, який працює як для збирання, так і для надійного відведення всіх поверхневих територіальних вод у сучасну зливову каналізацію.

дренажні лотки, канали та ринвиОснова кожної системи дренажу – це каналы, виготовлені з ультрасучасного поліпропілену або навіть із надійного армованого бетону, удосконаленого спеціальним волокном. До основних елементів дренажного каналу слід віднести і решітку певного класу навантажень (його потрібно вибирати, враховуючи потенційні дії на певній території) – від А15 до максимального рівня F900.

Найбільш поширені дренажні системи лінійного типу, які мають легку вагу і пропонують легкість при монтажі. Таким чином, ця проста система може спокійно забезпечувати ефективне відведення води на заміських ділянках землі, на дачі або біля особняка, а також із різних зон, де може рухатися автомобільний транспорт або пішоходи. Практично всі решітки сучасних систем від відомих виробників (наприклад, Hauraton) виготовлені з армованого та надійного ПВХ – їх легко впізнати по шорсткій поверхні, яка допоможе зменшити рівень ковзання. А дренажні канали з поліпропілену дозволяють спокійно поєднувати їх із зливовою каналізацією.

Дуже часто дренажні системи використовують у будівництві, при модернізації певних територій та об'єктів промислового, дорожнього та приватного типу. Крім того, надійне впорядкування території без таких каналів банально неможливе.

Переваги дренажних каналів:

  • Легкість у формуванні унікальних ухилів поверхні, завдяки яким усі стоки потрапляють у спеціальну лінію каналу.
  • Максимальна простота монтажу решіток та дренажних лотків.
  • Відсутність великої кількості робіт із землею, внаслідок чого просадка ґрунту буде надійною і в майбутньому ніяких калюж не буде.
  • Дренажні жолоби прості в обслуговуванні
  • Лінії водовідведення дозволяють розділити всю площу на певні ділянки та покращити процеси виведення води.
  • Відведення всієї води найкоротшим і найшвидшим шляхом.
  • Відсутність складних перехресних з'єднань труб, що не дозволяє каналам забруднюватись.

Шукаєте дренажний лоток? У нас є!

Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам підібрати дренажний жолоб (дренажний лоток), що найбільше підходить вашій системі водовідведення. Щоб дізнатися про вартість складових для дренажної системи - завантажте наш прайс.