Навіщо потрібні водостічні жолоби?

жолоб водостічнийВодостічні системи потрібні для того, щоб захистити конструкції та поверхні від негативного впливу надлишків води та температурних перепадів. Завдяки своєчасному виведенню води, виключається підтоплення різноманітних будівель, що забезпечує надійність і збереження конструкцій.

Однією з найголовніших проблем, що виникають під час облаштування земельної ділянки, вважається проблема відведення надлишку води. Зазвичай така проблема виникає навесні, коли тануть останні сніги. Ще однією причиною скупчення води на ділянці вважається щільне залягання ґрунтової води, а це приносить невеликі труднощі, роблячи територію непридатною для будівництва котеджів та ведення сільського господарства. Для того, щоб не було затоплення на ділянці і щоб можна було вигідніше застосовувати кожен куточок території, потрібно встановити водосток. Жолоб водостічний або лоток - основний елемент пластикової або бетонної системи водостоку.

Виробництво водостічного жолоба

Водостічні лотки виготовляють із адаптованих пластмас, які придатні для використання в умовах низьких температур та підвищених навантажень. Величезне значення також має мала вага водостічних жолобів, завдяки чому значно зменшуються витрати на транспортування, і полегшується їх установка. До переваг пластикових водостічних лотків слід віднести гладку основу, яка робить більше їх пропускну здатність, дозволяючи очиститися і перешкоджаючи заливанню, а також стабільну стиковку і можливість кутового з'єднання між собою і трубою зливової каналізації. Всі ці функції полегшують проектування дренажних систем.    

Практично не існує жодних обмежень, щоб застосовувати пластиковий водостічний жолоб.водостічний жолоб Незалежно від форм і сфер використання території, присадибна ділянка, парковка, паркова зона, тротуар або гараж, водостічні жолоби відмінно справляються з поставленими завданнями.  

На сьогоднішній день водостічні лотки користуються величезною популярністю та попитом. Сучасний ринок будматеріалів пропонує своїм покупцям великий асортимент пластикових лотків водостоку, що дозволяє вибрати якісний, потрібний жолоб.

У нашому магазині ви можете обрати водостічні жолоби та лотки із пластику або бетону. Ми із задоволенням розрахуємо вам який саме вид лотків є оптимальним для вашої каналізаційної системи!