Сучасне життя потребує постійного підвищення стандартів будівельної продукції. Одним з таких сучасних матеріалів, що володіють високою надійністю і міцністю і при цьому відрізняються малою вагою і низькою ціною, є комірчасті решітки.

Спочатку такі грати використовувалися при будівництві переходів та мостів у хімічній та важкій промисловості. На сьогоднішній день сфера застосування комірчастих решіток значно розширилася. Вони застосовуються практично на всіх промислових об'єктах, таких як нафтопереробні та хімічні заводи, енергетичні та суднобудівні підприємства, будівництва та сільськогосподарські об'єкти. Також цей матеріал широко застосовується при будівництві доріг.

Широке застосування комірчастих решіток в першу чергу обумовлено їх високими механічними та фізичними властивостями, стійкістю до агресивного зовнішнього середовища та простотою монтажу. Ребриста структура покриття забезпечує додатковий рівень безпеки, тому пористі решітки рекомендовані до застосування не тільки в приміщеннях, а й на відкритому повітрі, оскільки дозволяють підтримувати необхідний рівень безпеки навіть у дощову погоду або під час зледеніння.

Комірчасті решітки складаються з окремих елементів, які виготовляються зі сталі або алюмінію. Варто зазначити, що всього 20% елемента складається з металу, решту площі займають порожнечі. Кожен елемент нагадує за своєю структурою бджолину соту. Це надає решіткам високу міцність, що поєднується з невеликою вагою. Конструкції з комірчастих решіток здатні витримувати навантаження до однієї тонни на квадратний метр.

Безперечними перевагами комірчастих решіток є те, що для їх монтажу не потрібно використовувати спеціальну техніку, що значно знижує терміни та собівартість будівництва. Так само у разі пошкодження одного з елементів немає необхідності змінювати весь настил, а достатньо зробити заміну одного або декількох елементів, що прийшли в непридатність. Таким чином, експлуатаційні витрати з обслуговування настилів з комірчастих решіток так само зводяться до мінімуму.

У нашому магазині ви можете купити комірчасті решітки для зливової каналізації. Щоб порівняти ціни на комірчасті решітки - завантажте прайс. Наші менеджери завжди готові допомогти вам вибрати потрібну решітку, саме для вашої ділянки (проекту), з урахуванням навантаження, яке вона повинна буде витримувати.
Ми самі виробляємо комірчасті решітки та гарантуємо якість свого товару!