Пластикові каналізаційні люки є ідеальним рішенням для парків, котеджів, дитячих майданчиків та різноманітних спортивних споруд. Вони призначені для встановлення на оглядові колодязі каналізації, водопроводу та тепломережі. Такі люки зазвичай використовуються на присадибних ділянках, дачах, а також у зонах зелених насаджень і випускаються у двох базових колірних рішеннях: зеленому та чорному, тому ідеально вписуються в газони чи інші покриття. Садові пластикові люки здатні витримувати навантаження до півтори тонни. Основними перевагами сучасних пластикових люків є довговічність, естетичність та невелика вага. Вони не потребують фарбування і відрізняються доступною, порівняно з усіма можливими аналогами, ціною.

Виготовляються садові каналізаційні люки з полімер-піщаного композиту, базовим елементом якого є побутовий пластик, а армуючим елементом – пісок. Виготовляються пластикові каналізаційні люки методом гарячого штампування.

Пластикові люки є стійкими до температурних перепадів і не втрачають своїх властивостей на морозі або в умовах спекотної погоди. Ви можете не турбуватися за їх збереження – жодної цінності для вандалів та злодіїв такі люки не становлять. Вони безпечні, оскільки не поширюють полум'я і, на відміну від чавунних виробів, не створюють іскри. Крім цього, такі люки відрізняються довговічністю – період розпаду пластику складає понад сто років. Пластикові люки не потребують фарбування – барвник додається до пластику ще на етапі виготовлення.

Щоб вид чавунних пластикових люків не псував загальний дизайн ділянки, їх можна замаскувати. Зробити це слід так, щоб сам люк був візуально прихований, але доступ до нього залишався відкритим. Одним з найбільш простих і маловитратних варіантів є посадка поряд з люком багаторічників, що мають пишне декоративне листя. Якщо возитися з рослинами ви не хочете, можете на кришку люка просто покласти штучний декоративний валун, який можна придбати в будівельному магазині.