Сантехнічні люки для ванних кімнат

Безперечно, у будь-якому будинку є місце, де встановлені вентилі, фільтри, лічильники та інші механізми, необхідні для нормального функціонування водопроводу. Ось тут і виникає закономірне питання, як сховати всі комунікації та одночасно забезпечити до них добрий доступ? Саме для вирішення цієї проблеми і призначені сантехнічні люки, що називаються також як і вуличні люки, ревізійні.

сантехнические люки под плиткуЩо стосується різновидів даних виробів, слід зазначити такі типи люків:

Підлогові сантехнічні люки – подібні конструкції обов'язково повинні бути надійними, оскільки їм доводиться витримувати вагу людей, що наступають на кришку. Найчастіше вони розташовуються у ванній кімнаті заміського котеджу чи приватного будинку; Підлогові сантехнічні люки під плитку ховаються дуже легко, сторонній людині буде складно виявити наявність люка у ванній кімнаті.
Настінні сантехнічні люки – до найпростіших виробів відносяться люки, які мають вигляд звичайних дверцят, що відкриваються. Виготовляються вони з металу, пластику або зі специфічного матеріалу, що нагадує гіпсокартон. Такі вироби можна залишити у початковому білому тоні, а можна пофарбувати у будь-який колір. Встановлюються вони після фінішного оздоблення стіни, але непомітними їх зробити складно;
Стельові - даний вид люків зустрічається рідко, але все ж таки може використовуватися в громадських будівлях і в приватних будинках.

Сантехнічні люки під плитку або люки невидимки

Окреме місце у різноманітному асортименті ревізійних виробів займають люки-невидимки. З зовнішнього боку вони покриваються керамічною плиткою, що відповідає загальному оздобленню приміщення. Таким чином, виходить, що люк стає непомітним, при цьому маскуються прорізи середніх та великих розмірів.

До речі, для укладання плитки ще використовуються люки на магнітах. Вони являють собою спеціальну конструкцію, яка складається з рами з магнітами та дверцятами. Спочатку рама монтується у нішу на стіні, потім вона облицьовується плиткою. На наступному етапі на дверцятах за допомогою герметика приклеюється плитка і вже після висихання дверцят встановлюється на своє місце.

Вибираючи сантехнічний люк, слід звертати увагу на конструкційні особливості, матеріал, розмір та, звичайно ж, дизайн. Якщо всі моменти враховані, тоді люк стане частиною інтер'єру та забезпечить доступ до комунікацій.

У нашому магазині ви можете підібрати сантехнічні та каналізаційні люки різних модифікацій. Із задоволенням підкажемо який саме люк найвигідніше вирішить ваші завдання. Телефонуйте!