Виробництво та застосування люків

Люки традиційні каналізаційні, виготовляються із чавуну та використовуються при проході до підземних комунікацій. Їхнє основне завдання, як і люків з інших матеріалів – захист трубопроводу або інших підземних комунікацій від пошкоджень, також вони забезпечують безпеку людей та машин на дорогах та тротуарах. Їм на зміну прийшли пластикові та полімерні люки.

Виробництво полімерних та пластикових люків. До переваг цих виробів відносяться:

Тривала експлуатація. При виробництві полімерних люків мається на увазі застосування складових, котрі не піддаються корозії, впливу будь-якої хімії: лугів, різних кислот і т.п. Завдяки цьому такі люки мають тривалий термін служби.

Мала вага. Вага як пластикових, і полімерних люків коливається від 10 – 15 кг. Відповідно, це створює, безперечно, зручні умови для транспортування та монтажу.

Кришка має закрепи, які захищають від спонтанного або несанкціонованого відкриття – це обумовлюється безпекою виробу.

Естетичність. У пластикових люків привабливий зовнішній вигляд. При їх виробництві враховується різна палітра кольорів, яка ідеально виглядає і збігається з будь-яким дорожнім покриттям, будь то тротуарна плитка, газон і т.п. До того ж, люки мають підвищену стійкість до колірної втрати, тому що грунтовно профарбовані термостійкою фарбою. З цієї причини у них зберігається тривалий час естетичний зовнішній вигляд.

Люки полімернопіщані забезпечують легко доступність, під час прокладання мереж до внутрішніх комунікацій. Немаловажну роль відіграє сам матеріал у вирішенні насущної проблеми – крадіжки каналізаційних люків. Також купуючи або замовляючи такі вироби, істотно відчувається економія ваших засобів, оскільки люки з полімеру в кілька разів нижчі за ціною аналогів з чавуну.

Незвичайний склад полімеру з піском дає можливість отримати широкий спектр виробів різного виконання, аж до нанесення на продукцію власного логотипу замовника. Спеціальний люк, з подвійною кришкою, виготовляється для потреб зв'язку.

Загальне призначення люків. Вони встановлюються на міських оглядових колодязях, прихованих підземних комунікаціях, у місцях розташування пішохідних зон, газонних частинах, у паркових зонах та на автомобільних дорогах.