Оптимальним рішенням для виготовлення сходових конструкцій, призначених для монтажу в промислових та ряді громадських приміщень, є зварні сходи. Їхні переваги полягають у здатності забезпечити сходам високу міцність, а людям безпеку. Навіть високі фізичні навантаження не здатні деформувати ні окремі елементи, ні всю конструкцію загалом.

Відносно мала вага дає можливість створювати як невеликі, так і дуже високі та складні конструкції. Ще одна перевага полягає в простоті монтажу, внаслідок чого впоратися з роботою із заміни щабля, що вийшов з ладу, здатний навіть не професіонал. Крім здатності витримувати навантаження і простоти в монтажі, вони відрізняються ще й довгим терміном експлуатації, що сприяє економії при зведенні сходів.

Использование ступеней сварного типа дает возможность архитекторам проектировать самые нетипові проекти. Потрібно відзначити і той факт, що їх можна фарбувати більшістю з фарб, що існують на сьогоднішній день. Завдяки такій можливості навіть найнепоказне приміщення можна кардинально перетворити. До речі, застосування зварних сходів однаково доречно і всередині приміщення, і зовні. Їх можна використовувати в конструкціях пожежних сходів та вуличних переходах між будинками. Що важливо, так це стійкість металу до займання. Навіть у разі пожежі сходи залишаться неушкодженими. Ряд моделей виробляється зі спеціальними зазубринами, які не здатні завдати шкоди взуттю, і при цьому оберігають людину від можливості послизнутися. Іншими словами – це найбільш економічний та функціональний варіант сходів.

Для виготовлення цього різновиду сходів використовується зварний настил високої якості. Комірчасту решітку потрібного розміру укладають у раму зі смуг міцного металу, в яких передчасно були зроблені отвори. Вони призначені для кріплення грат до рами. Як правило, в ролі вихідного матеріалу використовується високоміцна нержавіюча і маловуглецева сталь.