Укоси можна зміцнити за допомогою геосітки, зробленої з поліефіру. Геосітку застосовують для зміцнення ґрунту, вона складається з поліефіру та мононитки. Спеціалізоване просочення служить для стійкості геосітки до різних зовнішніх впливів. Варто також відзначити, що за допомогою цього просочення зміцнюються береги, мости, шляхопроводи, автодороги, залізничні колії. Захищає поверхню від зсувів, вітру та дощу.

Зміцнення ґрунту завжди було актуальним питанням у ландшафтному дизайні та благоустрої території.

Компанія Gidrolica випускає продукцію, яка сприяє зміцненню ґрунту.

Зміцнення ґрунту — важливе завдання, вирішувати яке доводиться не лише власникам дач та ділянок на горбистих площах, а й будівельним організаціям та підприємствам, які розширюють площу забудови. Подолати руйнівний вплив процесів ерозії допомагають такі розробки, як газонна решітка, яка дозволяє надійно захистити газонне покриття від продавлювання пішоходами, велосипедами та легковим автотранспортом. Також одним із найефективніших способів захисту ґрунту від вивітрювання, розмиття дощами та руйнування природних або штучних схилів є армування ґрунту спеціальними георешітками.

Газонні решітки виконують цілу низку функцій і в даний час стали незамінними при облаштуванні територій, коли виникає необхідність зміцнення ґрунту, захисту кореневої системи рослин газону, а також захисту ґрунту від ерозії., тоді як георешітка використовується в комбінації з іншими геосентетичними матеріалами, утворюючи багатофункціональну систему зміцнення, армування, дренажу.