Геотекстиль дорніт виготовляється з поліефірних або поліпропіленових волокон і є нетканим голкопробивним полотном високої якості. Перевагами геотекстилю дорніту є:

  • ідеальні теплопровідні властивості;
  • підвищена щільність матеріалу;
  • розширений діапазон робочих температур.

 

Застосування геотекстилю дорніту досить широке. Дуже активне його використання в процесі будівельних робіт або для ремонту залізничних, автомобільних полотен, для зміцнення схилів. Також активно використовується матеріал під час зведення мостів. При організації схилів матеріал добре застосовується для захисту від ерозії. Найчастіше при зведенні гідротехнічних споруд, дренажних і берегоукріплювальних конструкцій потрібен геотекстиль дорніт.

У процесі освоєння газових та нафтових родовищ також застосовується цей унікальний за своїми властивостями матеріал. Він сприяє здійсненню якісного розбаластування трубопроводів. У будівництві геотекстиль дорніт використовують як під час закладання фундаментів, так і при зведенні покрівлі, а також при організації теплоізоляції приміщень. Будівельні компанії, що споруджують будівлі, споруди, а також будівельні майданчики, гаражі, стадіони, склади, майстерні, широко застосовують голкопробивне полотно, що відноситься до геосинтетики, у своїй роботі. Використання матеріалу повністю виправдовує себе, тому його впровадження у різні галузі народного господарства є цілком обґрунтованим.

На сьогоднішній день виробники пропонують геотекстиль дорніту різної щільності. Завдяки його використанню:

  1. Суттєво збільшується несуча здатність будь-якого дорожнього покриття;
  2. Забезпечується високий рівень ущільнення шарів;
  3. Знижується ймовірність руйнування магістралей, дорожніх об'єктів при перепадах температур;
  4. Запобігає виникненню колійності.

 

Можна вибрати дорніт Ф-1, що виготовляється зі шпальних волокон (поліамідних, поліефірних, поліакрилонітрильних) або Ф-2, що виготовляється з відходів синтетичних волокон (обрізки тканин, нітринового волокна і лавсанового, капронового волокна).