Такі важливі щілинні грати

Щілинні решітки - це конструкції з алюмінієвого профілю, які мають щілини кількістю від 1 і до 6. Причому в кожній щілині подібних решіток встановлюють два перфоровані заслони, які виконують роль розсікача води або регулятора витрат повітря, залежно від їх призначення. Крім цього, в конструкції встановлені дві напрямні жалюзі, які здатні повертатися на кут від 0 до 45 градусів. Внаслідок цього змінюється напрям приточного потоку.

щілинні гратиЯкщо довжина решітки становить більше 1 метра, то жалюзі виготовляються складовими. Ще можливе компонування щілинних решіток, у яких відсутні поворотні жалюзі. І в цьому випадку відсутнє регулювання спрямування припливного потоку. Щілинні решітки можуть бути з боковинами чи без боковин. А ще їх можуть виготовити кутових чи т-подібних форм.

Щілинні решітки застосовують у витяжних системах вентиляції та виготовляються зі спеціального міцного алюмінієвого сплаву. У результаті вони стають досить міцними та легкими одночасно. Ще вони мають сучасний привабливий дизайн, тому чудово підходять для будь-якого дизайну та будь-якого інтер'єру. Найчастіше щілинні решітки застосовують на внутрішніх стінах або стелях будівель для подачі повітря у приміщення та кондиціювання кімнат.

Стандартне виконання решіток має фарбування білою порошковою фарбою, але можливе фарбування і в інший колір, враховуючи побажання замовників. Щілинна решітка найчастіше застосовується як витяжна система, а її жорстко закріплені пластини надають їй привабливого естетичного вигляду. Саме тому ці решітки встановлюють у приміщеннях, де необхідні підвищені вимоги до дизайну. А висока міцність подібних решіток дає можливість використовувати їх як підлогу.

Якщо використовують решітки у світлих тонах, то подібні варіанти не порушують єдності інтер'єру, а також дають можливість повітрю в приміщенні залишатися завжди свіжим. Виготовляють щілинні грати з алюмінію, а потім фарбують їх за допомогою порошкового напилення в білий колір, але можливі інші колірні рішення.