стальные решеткиСталеві оцинковані решітки застосовуються як початковий ступінь для очищення взуття від великих частинок бруду, снігу, а також вологи. Сталеві решітки встановлюються у тамбурних приміщеннях або перед входом будівель з підвищеною прохідністю: торгових точок, вокзалів, громадських та житлових будівель. Комірчаста структура решітчастого настилу дозволяє ефективно очищати колеса транспорту та підошви взуття з будь-яким малюнком протектора. Укладаються комірчасті брудозахисні конструкції безпосередньо на поверхню або в спеціальний приямок, на решетування або піддон. Можна використовувати для настилу окрему конструкцію або монтувати з решіток підлогове покриття.

Решітки зі сталі виготовляють за особливою технологією. Оброблені сталеві смуги скріплюються з поперечними перпендикулярно по відношенню до них шляхом холодного зварювання або запресування. Процес з'єднання відбувається під тиском близько 500 тонн, що забезпечує високу міцність з'єднання смуг та стійкість до високих та інтенсивних навантажень. У той же час структура сталі не порушується, осередки решітки набувають геометрично точних пропорцій.Оцинковані сталеві решітки

Сполучні або поперечні сталеві смуги служать для підтримки несучих у стабільному положенні. Все навантаження приймають несучі смуги, розташовані паралельно одна до одної. По краях решітчата конструкція має спеціальний кант, який посилює показники міцності. Антикорозійне цинкове покриття збільшує термін служби решіток за рахунок збільшення зносостійкості, підвищення стійкості до негативних впливів реагентів і зовнішнього середовища.

Монтаж брудозахисних сталевих решіток простий, при необхідності будь-який з елементів можна легко замінити, не розбираючи весь настил. Стійкість до впливу інтенсивних фізичних навантажень, хімічних речовин, привабливий естетичний вигляд дозволяють розширити сфери використання сталевих пресованих решіток. Вони широко застосовуються у цивільному та промисловому будівництві як елементи фасадів, мостів, тротуарів, майданчиків, платформ та інших конструкцій.

У нашому магазині ви можете підібрати сталеві решітки для систем водовідведення, будівництва та брудозахисту. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону зверху сторінки.