Грати із пластику призначені для встановлення в системах витяжної та міцної каналізацій, виконані з поліпропілену або склопластику та зазвичай використовуються у промисловому, цивільному будівництві, тваринництві, машинобудуванні, хімічній, харчовій та нафтогазовій промисловості, а також у автомобілі та суднобудуванні. Але найчастіше такі ґрати застосовуються на пішохідних зонах, приватних гаражах та велосипедних доріжках, а також при благоустрої територій дворів, приватних будинків та заміських котеджів.

Поліпропіленові решітки, які є економічним варіантом, є виробами, що відрізняються стандартними характеристиками, але й мають виключно високі характеристики як при навантаженні, так і за протиударними властивостями.

Стандартний варіант решіток складається з литого обрамляючого профілю, який має отвори діаметром 4,5 мм, призначені для кріплення гвинтами відповідних розмірів. Кути нахилу наявних горизонтальних ламелей деяких моделей пластикових решіток встановлюються та регулюються незалежно один від одного. Додатково можуть бути й вертикальні серповидні ламелі, необхідні для регулювання потоків повітря.

  • Високий рівень стійкості до корозії;
  • Міцна структура та надійність матеріалів;
  • Наявність протиударних властивостей;
  • Низька вага та зручність конструкції;
  • Відсутність потреб у технічному обслуговуванні;
  • Довгий термін служби.

 

Через те, що така решітка важить менше половини маси сталевого аналога, вона проста у виготовленні, а її установка обходиться набагато дешевше. Цікаво, що вони настільки легко і швидко встановлюються, що монтаж можна здійснювати самостійно без допомоги фахівців з необхідним набором специфічних інструментів.