Люки оглядових колодязів – як вибрати, на що звертати увагу?

Ревізійні люки - це той елемент захисту каналізаційних систем, який налічує вже понад 150 років своєї історії.

Інженерні системи, що прокладаються при зведенні об'єктів будь-якого призначення, міських, промислових, приватних вимагають регулярного технічного обслуговування. Ревізійні люки (люки оглядових колодязів) останнього покоління є найкращим та ефективним рішенням захисту інженерних систем та швидкого, зручного доступу до комунікацій для їх обслуговування. Крім того, дані люки, виготовлені за новими технологіями і з сучасних матеріалів досить естетичні і чудово вписуються в вигляд мегаполісу, в дизайн прибудинкової ділянки приватних будівель, котеджів.

Ревізійні люки використовуються для захисту комунікацій: стічних, теплових, зливових, кабельних. Сьогодні на будівельному ринку представлені дані люки з таких матеріалів як чавун, залізобетон та полімери.

Під плитку, тротуари та інше дорожнє покриття люки оглядових колодязів виготовляються із високоміцного чавуну (ВЧ), сірого чавуну (СЧ), пластику, композитної суміші, залізобетону, а також із полімер-піщаної суміші. Усі сучасні моделі люків оснащені надійними замками, які неможливо відкрити без спеціалізованого інструменту.

Серед фаворитів ревізійних люків сьогодні знаходяться люки з пластику. Вони спроектовані та виготовлені як інноваційна альтернатива досить застарілим сталевим та чавунним. Використання під час виробництва новітніх технологій та сучасних синтезованих полімерів дозволяє виробникам представляти на ринку ревізійні люки з досить вагомими аргументами своєї переваги:

  • легкі;
  • надміцні;
  • нетоксичні;
  • антикорозійні;
  • мають естетично привабливий вигляд;
  • значно дешевше за чавунні/сталеві;
  • дуже зручні та довговічні в експлуатації.


Естетичний вигляд сучасних ревізійних люків, широкий спектр колірних рішень роблять їх особливо затребуваними у приватному будівництві. Вони довго зберігають свій презентабельний вигляд та відповідають усім вимогам встановлених стандартів ДСТУ.

У нашому магазині ви можете купити Ревізійні люки та люки оглядових колодязів різних модифікацій від важких чавунних до легких полімерних. Наші менеджери, із задоволенням, допоможуть вам визначити, який саме люк буде найбільш ефективним, безпечним і прослужить максимально довго і без проблем на вашій ділянці.