Брудозбираючі придверні піддони пластикові з решітками

Щоб утримувати в чистоті будь-яке приміщення – приватний будинок, офіс, магазин тощо, необхідно, в першу чергу, не допускати потрапляння до нього вуличного пилу, бруду та сльоти. Особливо актуально це у тих місцях, куди щодня приходить велика кількість людей. Використання триступеневої системи очищення взуття дозволяє мінімізувати попадання в приміщення бруду з вулиці і в результаті істотно заощадити на прибиранні.

Складається така триступінчаста система очищення з трьох елементів: сталевої решітки, яка використовується разом з пластиковим піддоном придверним, призначеним для збору бруду, модульного покриття, а також брудозахисного килима.

Придверні пластикові піддони, що використовуються разом зі сталевими решітками, більш ефективні і зручні, ніж приямки під решітками, оскільки їх використання полегшує видалення бруду. Встановлюються вони у конструкцію ґанку чи ґрунт. У нижній частині кожного придверного піддону є спеціальний отвір, за допомогою якого піддон може бути з'єднаний зі зливовою каналізаційною системою за допомогою водовідвідних труб. Завдяки такій системі, бруд у ємності не затримується, що полегшує підтримку придверного піддону у чистоті.

Замість сталевої придверної решітки на піддон може бути використана алюмінієва решітка із вставками із гуми. Як основа для неї укладається спеціальна опорна сітка, яка перешкоджає прогину решітки.

Прідверні пластикові піддони можуть бути встановлені групами по ширині або довжині. Це дозволяє створити необхідну за площею ділянку брудозахисту.

Виготовляються придверні піддони з пластику або з полімербетону – міцної сполуки, що створюється на епоксидній основі та містить мінеральні наповнювачі з кварцу, граніту, базальту. Полімербетон ефективно протистоїть температурним впливам, атмосферним осадам та застосовуваним для обробки доріг солям і характеризується довговічністю та підвищеною міцністю. Для надання придверним піддонам міцності можуть бути використані ребра жорсткості, а також оцинкований кант, що розташовується по всьому периметру піддону.

Активні фільтри