Брудозахист приміщень

Брудозахисні покриття служать для очищення взуття від вуличного бруду та пилу та представлені широким спектром продукції. Брудозахисні покриття розрізняються за своїм функціональним призначенням, видами та матеріалами виготовлення.

За функціональним призначенням брудозахисні покриття діляться на 3 основні групи:

  1. Покриття першої групи служать для очищення взуття від великого сміття та бруду, що налип на підошви – так званий перший ступінь брудозахисту. Ця група представлена ​​головним чином сталевими решітками та алюмінієвими решітками зі вставками із гуми, оснащеними скребком.
  2. Покриття другої групи служать для видалення сухих частинок грубого бруду з підошви взуття, а в зимовий період – сльоти та снігу. Для цієї мети найчастіше використовуються решітки з алюмінієвого профілю з м'якими вставками із щетини та текстилю, а також гумово-стільникові модульні та рулонні покриття.
  3. До брудозахисних покриттів третьої групи входять придверні килимки та вологовбируючі килими, що збирають залишки вологи та пилу з підошв.

 

Наші фахівці допоможуть підібрати брудозахисні покриття, що найбільш повно задовольняють вимогам приміщення, що дозволить Вам значно економити на його прибиранні.

Активні фільтри