Георешітка

Георешітка ГР-22/10

Георешітка - це один із видів геосинтетиків, який має сотову структуру та виконує роль стримувального елемента. Соти складаються зі стрічкового геотекстилю, скріпленого термічним, або пробивним способом. Після встановлення, соти засипаються матеріалами згідно технології: ґрунтом, піском, щебенем, бетоном.

Без цього ноу-хау XXI століття просто не мислиме сучасне промислове та цивільне будівництво. Насправді галузі, де застосовується перфорована георешітка, дуже великі.

Ось лише деякі з них:

  • Дорожні роботи: основа дорожнього полотна, зміцнення насипу для захисту від впливу вітру та води, зміцнення шляхопроводів та мостів, основа злітних смуг.
  • Промислові будівельні роботи: армування земляних споруд, зміцнення основ будівель та укосів високої крутості, запобігання ерозії ґрунту на схилах, зміцнення водовідводів каналів.
  • Громадянське будівництво: берегове зміцнення штучних та природних водойм, заснування дитячих майданчиків, кортів, автомобільних стоянок. Георешітка широко використовується в роботі з ландшафтним дизайном для зміцнення слабких ґрунтів.

 

Активні фільтри